Teknoloji

Çok oyunculu korku oyunu Deceit 2 duyuruldu

 
World Makers ekibi, çevrimiçi çok oyunculu hayatta kalma korku oyunu Deceit’in devamı olan Deceit 2’yi duyurdu. Oyun, Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyunun bu yıl çıkması planlanıyor.
 
Devam oyunu, ilk oyunda olmayan birçok mekaniği içerecek.
 
 
 
Açıklanan devam oyununda ilk oyunda olmayan ancak yer alacak istenilen yenilikler olacak. World Makers tarafından geliştirilen oyun, bizlere korku dolu bir hayatta kalma deneyimi sunacak. Dokuz yabancının yer aldığı oyunda bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da iblisleri alt etmeye başlayacağız.
 
Öte yandan birçok özelliğin yer alacağı oyun için çeşitli açıklamalar yapıldı. Bu bağlamda takımın CEO’su James Thompson oyun hakkında şunları ifade etti:
 
“Deceit 2, mevcut topluluğumuzun geri bildirimlerine dayanarak geliştiriliyor. Yeniden çalışıyoruz ve buna göre istenen özellikleri dahil ediyoruz. Orijinal Deceit’in oynanışını iddialı bir şekilde genişletmeye çalışıyoruz.
 
PC oyuncuları bu oyunu Steam’de hemen istek listelerine eklemeli. Oyun, PC platformunun yanı sıra bu yıl PlayStation ve Xbox konsollarına da gelecek. Bu geliştirmeyle birlikte konsol oyuncularına ilk kez bu tarz bir deneyim sunacağız.”
 
Deceit 2 duyuru fragmanı
 
 

haber-catalpinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu